Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Recept: Zdravé tvarohové buchty s proteinem ze špaldové mouky

Nadýchaný tvarohové buchty s přídavkem proteinu. Krásně provoní váš dům. Doporučujeme.

recept-tvarohove-buchty-ze-spaldove-mouky

 

Na 5 ks budeme potřebovat:

Kvásek
15g cukru
100g špaldové mouky
30g hladké mouky
15g másla
1 vejce
Špetka soli

 

Kvásek:

60ml mléka
5g cukru
1⁄2 balení sušeného droždí

Náplň:

1⁄2 balení odtučněného tvarohu
10 kapek flavdrops
1 žloutek
15g vanilkového proteinu

 

Postup:

Mléko ohřejeme a vmícháme do něj cukr a droždí. Necháme cca 15 minut vzejít kvásek. Ve větší míse si smícháme mouky, cukr, sůl, přidáme vajíčko, rozpuštěné máslo a kvásek. Ručně vypracujeme těsto (pokud je příliš lepivé, přidejte trochu mouky). Těsto necháme v míse, přikryjeme utěrkou a necháme v teple asi hodinu až dvě vykynout (př. můžeme nechat na radiátoru, pod peřinou, atd..).

 

Na náplň si vyšleháme tvaroh, flavdrops (ty dávejte podle chuti, jak moc máte rádi sladké), žloutek a vanilkový protein.

 

Z těsta vytvoříme placku, doprostřed dáme lžičku tvarohové náplně a pořádně zabalíme, aby nám náplň nevytekla. Buchty skládáme vedle sebe do máslem vymazané formy. Každou buchtu ještě potřeme rozpuštěným máslem. Pečeme asi 25 minut na 180°C a po vychladnutí posypeme moučkovým cukrem či čímkoliv, co máte rádi.