Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Věrnostní program

Díky našemu věrnostnímu programu dokážete získat jedny z nejlepších cen na trhu.Věrných zákazníků si velmi vážíme. Proto u nás každý registrovaný zákazník má automaticky slevu 3%. Poté se stačí před každou objednávkou přihlásit do svého účtu, kde s každou další objednávkou máte čím dál vyšší slevu dle tabulky níže. Čím větší obrat u nás uděláte, tím lepší ceny získáte.

 

     
 Výše slevy  Cenová skupina dle obratu  Příklad u produktu Slaný karamel
 0 %  Nezaregistrovaný zákazník  239 Kč
 3 %  0 Kč - stačí se registrovat  232 Kč 
 4 %   2000 Kč  229 Kč
 5 %  5000 Kč  227 Kč
 6 %  8000 Kč  224 Kč
 7 %  11 000 Kč  222 Kč
 10 %  15 000 Kč  215 Kč
 

 

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem.

Obrat na vašem účtu se počítá vždy za posledních 12 po sobě jdoucích měsíců.

Obrat na vašem účtu se počítá od 9. 9. 2020. Objednávky učiněné před tímto datem nejsou z technických důvodů načtené. Aktuální obrat můžete zjistit po registraci ve vašem osobním profilu v "Moje objednávky".

 

Platnost slevy

Věrnostní slevy je možné sčítat s dalšími slevami a slevovými kódy, avšak může nastat případ, kdy u některých produktů může být maximální výše slevy omezená.

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost AP8 FOOD s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.drnutta.cz si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.