Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Zakázková výroba zdravé a sportovní výživy

Kdo jsme?

Pokud hledáte dodavatele pro Vaši unikátní značku, tak jste tu správně. Zabýváme se zakázkovou výrobou, balením a distribucí ořechových másel, proteinových kaší, ořechů, ovoce, semínek, luštěnin, obilovin, doplňků stravy a mnoho dalšího. Vždy se snažíme klientům vyjít maximálně vstříc a jednání s námi je na přátelské rovině. Na trhu jsme již 3 roky a dokážeme nabídnout opravdu kvalitní servis. 

 

Kvalita nebo kvantita?

Vždy jsme se snažili k našim produktům přistupovat s respektem a nabídnou kvalitně zpracovaný a chutný produkt. Suroviny, které používáme, pravidelně prověřujeme a dbáme na co nejvyšší kvalitu. Dobrou referencí mohou být naše 3 privátní značky, které si zákazníci zamilovali nebo hromada dalších VO partnerů, kterým na zakázku vyrábíme.

 

Jak to funguje, když zakázkově výrábíme ořechové krémy?

  1. Sdělíte nám své požadavky na produkt, jako je druh a design obalu, etiketa, chuť másla, složení, nutriční hodnoty aj.
  2. Podle Vašich požadavků vytvoříme serii vzorků, které Vám zašleme na schválení.
  3. Dále řešíme obal. K dispozici máme široké portfolio sklenic a různých plastových dóz.
  4. Poradíme s etiketou (i z právního hlediska), případně doporučíme tiskárnu/ grafika.
  5. Výsledný produkt Vám zabalíme, dle přání polepíme a zašleme na Váš sklad.
  6. Výsledkem je opravdu poctivý produkt z kvalitních surovin, které pečlivě kontrolujeme.Pokud jsme Vás zaujali, nebojte se nás kontaktovat. Rádi poradíme, zkonzultujeme.

 

Kontaktní osoba:

Adam Pražan
Tel: 735 036 186
Email: info@drnutta.cz