Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Jak vzniká naše oříškové máslo

Jedině výrobce vidí pod pokličku. Proto si raději vše děláme sami. Hezky ručně a po malých dávkách. Jedině tak můžeme dohlédnout na top kvalitu.

nuttafelo-obrazek-s-rukou

 

#1 - Dodavatelé

Vše začíná u dodavatele. Těch je hromada. Čím se ale liší? Především cenou a kvalitou. Není ořech jako ořech, stejně tak není čokoláda jako čokoláda. My jsme si pro naši výrobu vybrali vysoce kvalitní čokoládu z Belgie a Itálie. Certifikované kakaové boby a plantáže reflektují samotnou chuť v našem produktu.

 

#2 - Kontrola surovin

Ořechy do našich másel používáme výhradně celé, u kterých jasně vidíme vitalitu ořechu. Žádná ořechová moučka, žádná odpadní drť! Každý jednotlivý ořech nám projde pod rukama, takže přesně víme, z čeho vyrábíme. Chceme a budeme vyrábět pouze z čerstvých, hezkých a křupavých ořechů. Nechceme vysušené či přepražené kousky.

 
vyber-a-trideni-orechu
 

 

#3 - Výroba

Naše oříšková másla vyrábíme po menších dávkách, kde nevzniká tak vysoká teplota, která by degradovala bílkoviny, vitamíny a minerály uvnitř ořechů. Všechno má svůj čas, hezky pomalinku, jde o výsledek.

cerstve-vyrobena-varka-nuttafela

cerstve-vyrobena-varka-nuttafela2

 

#4 - Kompletace produktu

Máslo je umixováno, nyní ho nalijeme do skleniček. Každou skleničku ručně zavřeme a nalepíme etiketu. Tímto aktem děláme ještě poslední vizuální kontrolu produktu.

kazda-sklenicka-nam-projde-rukama

 

#5 - Skladování

Finální produkt putuje do do skladu. Zde se ale neohřeje velmi dlouho. Průměrně zde produkty stráví okolo dvou měsíců, než se plně vyprodají. Vše vyrábíme po menších dávkách, ale častěji, abychom neměli na skladě produkty zbytečně dlouho. Věříme totiž, že jedině čerstvý a voňavý produkt dokáže chutnat nejlépe.

Ochutnat naše oříškové máslo