Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Recept: Zdravé citronové muffiny. Výtečný fitness varianta

Jedny z nejlepších muffinů co jsme kdy vytvořili. Opravdu doporučujeme! Kombinace kyselého citronu, máku a sladkého banánu je něco dokonalého. A teď si ještě představte to kombo, když si na ně dáte kešu máslo. Mimo to se nám snad poprvé podařilo, aby muffiny krásně vyběhly, napovrchu byly krásně popraskané a uvnitř přesto dokonale vláčné. Muffiny jsou navíc bezlepkové a taky ne tak složité na přípravu.

zdrave-fitness-citronove-mufiiny-recepty-nuttamix

 

Ingredience:

200 gramů kukuřičné mouka
100 gramů ovesné mouky
1 lžíce prášku do pečiva
2 lžíce mletého máku
130 gramů banánu
100 ml rostlinného mléka (já použila vanilkové sojové)
100 ml vody
10 kapek flavdrops (příchuť bílá čokoláda, pokud nemáte, nahraďte jiným sladidlem)
Šťáva z 1 celého citronu
Citronová kůra (z půlky citronu)

 

Postup:

Všechny suché ingredience jako je kukuřičná mouka, ovesná mouka, prášek do pečiva a mák dáme do mísy a promícháme. V mixéru si rozmixujeme banán s mlékem,
vodou, flavdrops a šťávou z citronu. Tekuté ingredience přilijeme k suchým, uděláme těsto, do kterého nakonec přistrouháme kůru z půlky citronu. Troubu si dáme předehřát na 180°C a mezitím si naplníme formy na muffiny. Nám jich vyšlo devět. Muffiny pečeme cca. 30 minut.