Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Recept: Nuttafelo kokosové kuličky s mandlemi

Že chodíte kolem regálu se sladkostmi a jen závistivě koukáte na všechny ty vaše oblíbené sladkosti, které jsou však plné cukru a umělých sladidel? Byli jste i vy milovníkem raffaelo kuliček? Chtěli byste vaši návštěvu překvapit něčím zdravým, co jim zaručeně zachutná? Nemáte doma příliš ingrediencí na složitá pečení? Nemáte čas na pečení? Myslíme, že bychom vám měli představit naše nuttafelo kuličky.

nuttafelo-kokosove-kulicky-recept-nuttamix

 

Budeme potřebovat:

80g nuttafela 
45g agávového sirupu/ med/ čekankový sirup
30g strouhaného kokosu
Hrst loupaných mandlí 
Kokos na obalení

 

Postup:

Smícháme kokosové máslo s agávovým sirupem. Vmícháme strouhaný kokos a tvoříme kuličky. Do každé kuličky vložíme jednu mandli a následně je obalíme ve strouhaném kokosu. Kuličky dáme ztuhnout do lednice, stačí i 15 minut a můžeme podávat. Dr. Nutta přeje dobrou chuť.