Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Recept: Domácí makové koláčky bez bílé mouky

Vyzkoušejte náš recept na zdravé makové koláčky bez bílé mouky, cukru a zbytečných éček. Koláče se skládají ze zdravé špaldové mouky, proteinu a tvarohu. Dále mají pudinkovou náplň s povidly. Skvělá chuť a rychlá příprava. Proteinové koláčky jsou plné bílkovin a vlákniny. Fitness dezert jak se patří, vřele doporučujeme. Moučníky ze špaldové mouky jsou u nás velmi oblíbené. Domácí koláčky, které si zamilujete.

nuttamix-recept-makove-kolacky

 

Budeme potřebovat

Základ:
2 vejce
125g tvarohu
25g kokosového oleje
40g ovesné mouky
80g špaldové mouky
1čl kypřícího prášku
20g vanilkového proteinu
10g kokosového cukru

 

Náplň:
50g mletého máku
130g mléka
13g vanilkového pudinku
30g povidel
20g kokosového cukru
20g sekaných mandlí na posyp

 

Postup

Všechny ingredience potřebné na těsto smícháme v míse a poté z něj tvoříme placky, které skládáme na plech vyložený pečícím papírem.
Náplň: Část mléka si dáme do hrnečku a rozmícháme v něm pudink. Zbytek zahřejeme, přidáme mák, povidla a cukr. Ve chvíli, kdy nám směs začne houstnout, přilejeme rozmíchaný pudink a pořád mícháme, dokud směs nebude dostatečně hustá.

 

Troubu předehřejeme na 180°C. Nejprve dáme péct samotné těsto (5-7 minut), pak pomocí lžíce navrstvíme náplň a pečeme dalších 10-12 minut. Nakonec koláčky posypeme mandlemi a necháme péct ještě cca 10 minut.

 

Nutriční hodnoty na 1 koláček

Energetická hodnota: 121 kcal
Sacharidy: 12 g 
Bílkoviny: 6 g 
Tuky: 5 g

 

Podobné recepty