Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Recept: Cizrnové blondies s proteinem a čokoládou

Fazolové brownies mělo dost velký úspěch. Ale je to už trochu nuda. Tak co takhle vyměnit fazole za cizrnu a brownies za blondies? Pěkně vanilkové, arašídové a s kousky hořké čokolády? Luxusně měkké, vláčné, bez zbytečné mouky, plné proteinu a zdravých ingrediencí? 

cizrnove-blondies-recept-nuttamix

 

Budeme potřebovat:

250 gramů uvařené cizrny
2 banány (cca 190gramů)
2 lžíce arašídového krému
1 odměrka vanilkového proteinu
2 kostičky nasekané čokolády nebo čokoládové pecky
Trocha vody

 

 

Postup:

Nejprve si uvaříme den předem cizrnu a nebo použijeme tu z plechovky, my ale preferujeme uvařenou doma. Cizrnu pak dáme do mixéru společně s banány, arašídovým krémem a proteinem. Ingredience pak mixujeme, dokud nám nevznikne krásně hladká směs. V průběhu mixování podle potřeby přidáme trochu vody.


Do směsi následně přimícháme čokoládu a poté nalijeme do formy. Když máme hotovo, tak dáme do trouby předehřáté na 200°C na zhruba 30-35 minut. Podáváme buď teplé a nebo studené. hotové blondies uchováváme v lednici!