Warrior Tribulus Terrestris 40%

od 129 Kč

Zvolte variantu

Kotvičník zemní, neboli Tribulus Terrestris (40% saponinů) je jeden z neojblíbenějších doplňků stravy v kulturistice a sportu, který dokáže zvýšit přirozenou hladinu testosteronu a tím podpořit svalový růst a nepřímo spalování tuků.

Detailní informace

Balení: 100 tablet
Vyprodáno
129 Kč
Balení: 250 tablet
Vyprodáno
239 Kč

Detailní popis produktu

Nejúčinnější je pro sportovce, kteří dosáhli 30-40+ let. Tribulus je taktéž považován za přírodní afrodiziakum – zejména u mužů, kterým v tomto věku začíná klesat přirozená produkce testosteronu. Jedna tableta obsahuje 400mg účinné látky ( tribulus Terrestris).

Tribulus obsahuje směs fytosterolů, které jsou považovány za jedny z nejlepších látek vytažených z rostlin. Tento doplněk má široké spektrum příznivých účinků jako například zvyšování vytrvalosti, síly, nárustek svalů nebo dokáže podpořit sexuální aktivitu u mužů.

 

Složení

Extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) so 40% obsahem saponinů, maltodextrin (objemové činidlo), mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavá látka), Aerosil 200 Pharma (koloidní oxid křemičitý) (protispékavá látka)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stimulanty
Složení: Naleznete v dlouhém popisu produktu.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.
Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
Dávkování: Jednu tabletu denně zapijte vodou
DDD: 1 tableta
Účinné látky v jedné tabletě: Extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) so 40% obsahem saponinů: 400mg* *referenční hodnota příjmu není definována

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: