Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Dárkové balení oříšků a másel

Nejprodávanější

17 položek celkem
Dárkový balíček Maxík 1263

Dárkové balíčky plné těch nejkřupavějších oříšků a ovoce. Do balíčků vybíráme ty nejoblíbenější a nejprodávanější ořechy, které potěší každého. Balíčky se skládají z dárkové krabičky, která obsahuje dno + průsvitné víčko. Na dně najdete dřevitou vlnu jako výplň. Do krabičky se vejdou čtyři druhy surovin po 250 - 300g. Celá krabička je poté uzavřená a převázaná bílou či červenou stuhou. Balíček lze považovat za luxusní bonbonieru.

Dárkové balíčky ořechových másel taktéž obsahují ty nejprodávanější kousky. Tyto balíčky obsahují 6x ořechové máslo nebo 3x ořechové máslo + ořechy či kávu. Celý balíček je uzavřen průsvitným víčkem a převázán bílou či červenou stuhou.