Vážení zákazníci, trvalo nám dlouho, než jsme udělali finální verdikt, ale rozhodli jsme se provoz tohoto eshopu ukončit. Rozhodli jsme se hlavně z časových důvodů. Naše firma jako taková funguje dál, aktuálně jednáme s potenciálnimi kupci, že by provoz eshopu znovu obnovili, kde bychom jim měli dodávat produkty z naší výroby. Děkujeme za pochopení.

Biomedical Korejský ženšen 100 tablet

199 Kč –25 %
korejsky zensen tablety 1250 biomedical
199 Kč –25 % 149 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pohodlná tabletová forma. Blahodárně působí na tělo i mysl. Povzbudivé účinky pro organismus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korejský ženšen tablety - doplněk stravy

Ženšen, jehož spisovný název je všehoj asijský, je rostlina, jejíž kořen je už dlouhá léta používaný v lidové medicíně a jsou mu přisuzovány různé příznivé účinky na lidský organismus. Existuje několik druhů této rostliny, z nichž je díky rozšířené tradici jeho pěstování v Koreji za nejkvalitnější považován právě korejský ženšen.   

Tento přípravek obsahuje koncentrovaný extrakt z korejského ženšenu a doporučená denní dávka pro dospělé osoby představuje 1 tabletu. Doporučujeme Vám konzumovat jednu tabletu dva krát denně.   Korejský ženšen působí blahodárně na lidské tělo a mysl a mnozí lidé ho konzumují kvůli jeho povzbuzujícím účinkem. Často bývá používán i jako afrodiziakum. Na světě existuje mnoho rostlin, které si lidé oblíbili kvůli nejrůznějším vlivům na organismus či obsahu zdraví prospěšných látek. Možná bude právě korejský ženšen tím pravým pro Vás.  

Složení: objemové činidla: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; extrakt z kořene korejského ženšenu 6:1 (Panax ginseng C.A.) (10% ginsenosidů), protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu. 

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkování: 1 tabletu 1-krát denně zapijte dostatečným množstvím vody. 

Doporučená denní dávka: 1 tableta 

Účinné látky v DDD (1 tableta): extrakt z kořene korejského ženšenu 200mg (referenční hodnota příjmu není definována). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: